scroll

Zmiana daty lotu powrotnego

Jesteś na campie w USA, ale chciałbyś zostać nieco dłużej bądź planujesz wcześniejszy powrót do Polski? Przeczytaj co możesz zrobić, aby zmienić swój lot powrotny!

Po wylocie do USA, w trakcie pobytu na campie lub podczas podróży, każdorazowa zmiana Twojej daty lotu powrotnego wiąże się z dodatkowym kosztem. Wyboru nowej daty oraz opłaty dokonujesz na swoim koncie Camp America w zakładce „Flights”.

Opłaty za zmianę wynoszą:

  • 175 USD (779 PLN), jeżeli zmiana nastąpi co najmniej 14 dni przed nową (wcześniejszą) datą powrotu;
  • 300 USD (1335 PLN), jeżeli zmiana nastąpi między 8 a 13 dniem przed nową (wcześniejszą) datą powrotu;
  • minimum 300 USD (min. 1335 PLN), ale może wynieść więcej, jeżeli zmiana nastąpi na mniej niż 7 dni przed nową (wcześniejszą) datą powrotu.

 

Opłata za zmianę do 14 dni będzie możliwa przez konto uczestnika Camp America, zaś zmiany dokonywane na mniej niż 14 dni, będą wiązały się z Twoim kontaktem telefonicznym z biurem Camp America w USA. Koniecznie wyślij też maila do nas!

Po dokonaniu zmiany prosimy o wysłanie maila na flights.campamerica@aifs.pl z informacją o nowej dacie lotu powrotnego. Zaktualizujemy Twój bilet, a w aplikacji zobaczysz szczegóły nowego lotu w przeciągu kilku dni.

Uwaga! Jeśli chcesz także zmienić lotnisko, z którego będziesz leciał do Polski, z Nowego Jorku na inne, skontaktuj się pilnie z nami na flights.campamerica@aifs.pl zanim dokonasz zmiany w swojej aplikacji. Musimy zweryfikować czy taka zmiana będzie w ogóle możliwa – nie ma gwarancji, że taka opcja będzie dostępna. Pamiętaj, że wiąże się to także z dodatkowym kosztem – poinformujemy Cię o nim mailowo.

Jeśli chcesz wracać do Polski z lotniska zlokalizowanego poza granicami USA, musisz zakupić bilet na własną rękę. Camp America może tylko wykupić bilet powrotny z wylotem z lotniska znajdującego się na terenie Stanów Zjednoczonych.

Pozdrawiamy serdecznie,

Zespół Camp America