scroll
News

Bezpłatne webinary językowe „Let’s English”

Planujesz wakacje w USA i chcesz poćwiczyć swój angielski? Weź udział w bezpłatnym webinarze z serii "Let's English"! Poznasz różnice pomiędzy amerykańskim i brytyjskim angielskim, przygotujesz się do interview z dyrektorem campu, a także nauczysz się przydanych zwrotów. Nasza anglistka, Marta podpowie na co zwrócić uwagę komunikując się po angielsku.

Najbliższe webinary:

Amerykański slang – 18 maja, godz. 17:00

„Is American slang driving you up the wall? Chill out, bro –  it’s no biggie! We’ll get you hyped about it!

Czy takie zdania sprawiają, że drapiesz się po głowie próbując zrozumieć o co chodzi? W takim razie ten webinar jest dla Ciebie! Tym razem mamy coś, co pomoże Ci lepiej zrozumieć angielski – szczególnie ten mówiony. Na tapetę bierzemy amerykański slang i popularne słowa, czy wyrażenia, które przyprawiają uczących się o językowy zawrót głowy, szczególnie w zwykłych, codziennych rozmowach! Zapiszcie się na nasz webinar, podczas którego Marta – nasza anglistka przybliży Wam elementy amerykańskiego slangu i podpowie jak radzić sobie w sytuacjach, w których nie jesteśmy w stanie do końca zrozumieć co nasi rozmówcy mają na myśli!

ZAREJESTRUJ SIĘ NA WEBINAR „AMERYKAŃSKI SLANG”

 

British vs American English – Którego języka się uczymy i jakie są różnice? – 28 maja, godz. 17:00

Football czy soccer? On the weekend czy at the weekend? Color czy colour?
Różnice między amerykańskim mogą naprawdę przyprawić o językowy zawrót głowy! Warto je poznać by uniknąć nieporozumień, szczególnie, kiedy w planach mamy wyjazd do USA.

Podczas tego webinaru skupimy się na tym, co jednocześnie łączy i dzieli Amerykanów i Brytyjczyków – na angielskim, a dokładniej na różnicach między dwoma odmianami tego języka. Nasza anglistka Marta podpowie na co zwrócić uwagę komunikując się po angielsku, szczególnie w jego amerykańskiej odmianie! 

ZAREJESTRUJ SIĘ NA WEBINAR „BRITISH VS AMERICAN ENGLISH”

 

American Idioms17 czerwca, godz. 17:00

Czym są idiomy i dlaczego ich nauka jest tak ważna?

Język angielski pełen jest idiomów, czy utartych wyrażeń, których znaczenie nie jest oczywiste, szczególnie na pierwszy rzut oka i ucha:) Kolejne spotkanie z serii „Let’s English”, które tym razem poświęcimy właśnie idomom – szczególnie tym amerykańskim! Koniecznie weź w nim udział i pozwól, że nasza anglistka Marta pomoże Ci ogarnąć skomplikowany temat idiomów. 

ZAREJESTRUJ SIĘ NA WEBINAR „AMERICAN IDIOMS”